سفر به آینده

دوستی در وبلاگشون درباره سفر به آینده مطلب جالبی نوشته بودن که نظرم و خیلی جلب کرد و دوست داشتم که راجبش بنویسم همینطور که تو کامنتی که برای ایشون گذاشتم هم نوشته بودم منم فیلم سفر به آینده رو دیدم یادم بار اولی که فیلم و دیدم میخکوب شده بودم و دهنم سه متر باز مونده بود...همه ما توی زندگی گذشتمون مسائلی داریم که فکر می کنیم اگر پیش نمی یومد شاید الان زندگی ما طور بهتری بود یا اگر فرم دیگه ای اتفاق می افتاد الان ما در موقعیت بهتری قرار داشتیم یا اینکه یه چیزایی بهترش اتفاق می افتاد و یه چیزایی اصلا اتفاق نمی افتاد...همونطور که توی فیلم سفر به اینده مسافر زمان به گذشته هاش یعنی بچه گیهاش بر می گرده و سر منشا اشناییش و علاقش به دختر مورد نظر و از بین می بره تا مصیبتهای بعدی پیش نیاد در واقع اون هر راهی در زندگی و در ارتباط با اون دختر امتحان می کنه به بن بست می رسه و علارغم علاقه ای که به دختر داشته تصمیم می گیره برای رهایی هر دوتا شون از بدبختی سر منشا عشقشون از ابتدا کور کنه تا هر دو نجات پیدا کنن شاید یه پیام دیگه این فیلم علاوه بر حالت ماوراییش این بود که خیلی چیزهایی که ما عاشقانه دوستشون داریم نتنها برای ما مفیدنیستند و باعث خوشبختیه ما نخواهند بود بلکه باعث فلاکت و بدبختی زندگی اینده ما هم خواهند شد و اینکه ما انسانها قادر به دیدن دو روی سکه زندگی نیستیم  چه بسا اگر اینده خیلی چیزا برای ما هم اکنون روشن بود هرگز از خدای مهربون داشتنشون و طلب نمی کردیم......من اگه قادر بودم مثل مسافر زمان به گذشته برم می دونستم که چه چیزایی رو انجام ندم و چه انتخابایی رو تغییر بدم تا امروزم موفقیت امیز تر و شادتر باشه شما چطور ؟چه چیزایی رو تغییر می دادین؟

یک فیزیکدان ایتالیایی مدل تئوریکی ساخته است که از طریق " یکتایی های خام " که در کهکشانها قرار دارند، پرش به گذشته را پیش بینی می کند.
"فرناندو د- فلیشچه"، استاد فیزیک دانشگاه پادوا در ایتالیا در زمره دانشمندانی است که تئوری های پرش در فضا – زمان کهکشان ها را با استفاده از یک "ماشین زمان فرضی" توسعه داده اند. این فیزیکدان با بررسی پدیده های مختلف کیهانی و فرمول های ریاضی، مدل تئوریکی را ساخته است که پرش به گذشته را از طریق "یکتایی های عریان" که در کهکشان ها پیدا می شوند، امکانپذیر می کند.

با تشکر از وبلاگ "وفادار دلشکسته"

/ 3 نظر / 18 بازدید
کورش-وفادار دلشکسته

سلام...ممنون که سر زدي..يه بار ديگه بيا و داستان عشق من رو هم بخون! اگه دوست داشتي از اپديت وبلاگ با خبر شي در گروه وبلاگ عضوشو تا موقع اپديت برات ايميل بيادآخه id من ديگه add نميکنم،پر شده ...هر 10 روز يک بار و فقط يک ايميل براي شما فرستاده ميشه... در ضمن اين وبلاگ ماهی سه بار اپ ميشه...دوست داشتي باز هم بيا http://login.yahoo.com/config/login?.intl=us&.src=ygrp&.done=http://groups.yahoo.com/group/vafadar-delshekaste/join?

خانه ما

سفر به گذشته واینده از نظر فیزیک ودیگر علوم...به صورت تئوری انجام شدنی است ..ولی تغییر در ان......

محسن

به شب بلند زمستانی صحنه قشنگی آدم تا اون قله های خدا شناسی میبره[دست][گل][دست][گل]