های هیتلر

امروز صبح نشانه های خوبی دریافت نکردم اول پیرزنی که به ماشین ما گیر داده بود و این ماشین البالویی گنده شاسی بلند و نازنین مرا با تاکسی اشتباه گرفته بود و به زور می خواست سوار شود دوم سوتیی که با حال به هم ریخته ام در دفتر دادم دوستم می گوید چرا چرا چرا اینقدر استرس داری ؟؟من هم ریلکس گفتم که باید به دادگاه بروم چون متهم هستم و ان پیر مرد عصا به دست که من اسمش را گذاشتم هیتلر از من من ساده من مظلوم به خاطر اینکه یک اس ام اس اشتباه برایش سند کرده ام شکایت کرده است و من باید امروز بروم دادگاه و با قاضی صحبت کنم تا روی هیتلر را کم کنم اما موضوع اینجاست که من تا به حال در عمرم دادگاه نرفته ام و در عمرم قاضی ندیده ام و موهایم سیخ می شود وقتی برای یک اس ام اس فیزوری این همه مکافات را تحمل کنم و به من بگویند متهم اگر هم دادگاه به نفعم رای ندهد محکوم به پرداخت 150 هزار تومان جریمه می شوم اما من این جریمه را می کوبم توی صورت هیتلر و می گویم من صدتای تو را می خرم و ازاد می کنم و حاضرم دو میلیون بدهم و دوباره یک اس ام اس پر از فحش برایش بفرستم .

/ 4 نظر / 9 بازدید
حمید رضا

سلام خداییش وبلاگ خوبی داری چرا وقتتو تو این سیستمای وبلاگ دهی هدر میدی تو این سایتhttp://parspa.s2a.ir برو عضو شو وقتی که داری عضو میشی یه وبلاگ بساز و به ازای هر مطلبی که به وبلاگت میریزی پول بگیر.میتونی درآمدت رو هم تو حساب کاربریت ببینی. مثلا اگه در هر ماه 3000 هزار مطلب بریزی ماهی 100 هزار پول درمیاری.هر موقع هم که دوست داشتی می تونی پولت رو بگیری اگه رفتی و عضو شدی اسم وبلاگی که ساختی برام بفرست تا متناسب با موضوع وبلاگت یه روش بهت بگم پول بیشتری دربیاری. این ایمیلم hamidreza881@yahoo.com

دزیره

یعنی تا این حد مردم میتونن بیکار باشن... بابا چه زمونه ای شده.

سایت ساز

با سلام،آیامی خواهیددارای سایت مستقل وحرفه ای شوید؟ آیامی خواهیدزحماتی که برای وبلاگ خود می کشید از بین نرودو به نفع صاحبان سایت های ایجادوبلاگ نشودوبرای خودتان بماند؟ آیامی خواهیدازدنیای مبتدی وبلاگ خارج شده وبه دنیای حرفه ای سایت واردشویدوبا گسترش سایتتان اسپانسر ها به سراغتان بیایند؟ آیامی خواهیدبدون داشتن دانش برنامه نویسی ودانش راه اندازی هاست وارددنیای حرفه ای سایت شود؟ آیامی خواهیدبا کمترین هزینه ممکن دارای یک هاست یک دامنه رایگان و قالب حرفه ای ومدرن سایت شوید؟ آیاقیمت های سرسام آورسایت های ایجاد هاست ازورودشمابه دنیای حرفه ای سایت جلوگیری کرده است؟ آیامی خواهیدفقط باقیمت باورنکردنی 20000 تومان همه امکانات بالارایک جادریافت نمایید؟ آیامیدانیدکه این امکانات نیازبه تمدیدماهانه یاسالانه ندارندوشما فقط بایک بارخرید،سایت رابرای همیشه ازآن خود می کنید؟ آیامیدانیدتمام کارهای راه اندازی سایت ازجمله راه اندازی هاست ونصب مدیریت محتوای جوملا و قالب های آن توسط شرکت سایت سازانجام می گیردوشمافقط سایت خودراطراحی ومدیریت می کنید؟برای دریافت سایت وکسب اطلاعات بیشتر،به مامراجعه کنید.

شادمانه

[تعجب] برای یه اس ام اس اشتباهی؟ 150 هزارتومان خدایا برسون از این اس ام اس ها[نیشخند]