اندوه

راهی که تا انجا در کنار هم امده ایم خیلی چیزها را یقینا بر من و تو معلوم می کند...اما این ناگزیر معلوم است که برای تو مثل من انگیزه ایی جدی تر و قوی تر از کاری که می کنم وجود ندارد و دعوت از تو در رد غم با چنین مستمسکی البته دعوتی است موجه...مگر انکه تو این انگیزه را نپذیری...پس باز می گویم این بزرگترین و پر دوامترین خواهش من از توست مگذار غم تمامی سرزمین روحت را به تصرف خویش در اورد و جای کوچکی برای من باقی بگذارد.من به شادی محتاجم و به شادی تو بی شک بیش از شادمانی خودم.حتی اگر این سخن قدری طعم تلخ خودخواهی دارد.این مقدار تلخی را در چنین زمانه ای بر من ببخش.

به خدا قسم که می دانم چه دلائل استواری برای افسرده بودن وجود دارد.اما این را نیز به خدایم قسم می دانم که زندگی در زمانه ما در افتادنی است خیره سرانه و لجوجانه با دلائل استواری که غم در رکاب خود دارد .غم بسیار مدلل دشمن تا بن دندان مسلح ماست.

قایق کوچک در به دست دریای اندوه مسپار...لااقل بادبانی برافراز پارویی بزن...و بر خلاف جهت بادحرکتی کن..........

/ 1 نظر / 10 بازدید
دبیرخانه سومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان

سلام. برای شرکت در سومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان فقط تا 14 شهریور فرصت باقیست. برای آگاهی از اخبار و قوانین جشنواره و همچنین ثبت نام به سایت جشنواره مراجعه کنید. موفق و پیروز باشید www.gorganblog.ir