عشق یا خیابان؟

    

تا به حال شده از یه خیابون رد بشی و یاد یه چیزایی بیفتی؟تا حالا شده  یادت بیفته که مثلاً با یه نفری که خیلی دوسش داشتی صد بار از این محل رد شدی شاید سالهای سال, که حالا عمر این عشق تموم شده ولی این خیابون هنوز هست و ساختمونای توش هنوز وجود دارن ولی حس قبلی تو از بین رفته عشق تو مدتش تموم شده رابطه عمرش به سر اومده ؟تا حالا چنین چیزی پیش اومده براتون ؟و پشت بندش این فکر و با خودتون کردین که چرا باید عمر یه عشق کوتاه تر از عمر یه ساختمون یا خیابون باشه؟آیا ارزش اون چیزی که از اعماق وجود یک انسان سرمایه گذاری شده کمتر از یه مشت خاک و گچ و آسفالت که موندگاریش کمتره.....؟

ok47uyaydflwu9x2go.jpg

ما انسانهای مصرف گرای امروزی چرا واقعاً در عواطفمون تخته شده؟نمی خوام بحث وبه شکوه بی حاصل بکشونم به قول دوستم این چیزا رو دیگه حتی تو افسانه های ساخته امروز هم نمی شه پیدا کرد........اما من هنوز ته قلبم ارزو دارم تو این دنیای بزرگ شاهد محبتهای عمیق تر و به واقعیت نزدیکتر باشم می گن به هر چی که فکر کنی همون می شه می خوام به خوبش فکر کنم که بشه .....امیدواریو که دیگه کسی نمی تونه از ادم بگیره و جاش یه چیز تقلبی بده.......

 

/ 6 نظر / 5 بازدید
بهرام

اره خيلي شده. عاشق خيابون شدم عاشق پنجره شدم! يه پست دارم به نام داستان مردي كه عاشق پنجره شد! بخونش. .

خانه ما

زندگی ما از کودکی تا امروز ..فقط با خاطرات است..اصولا مردم ایران ملتی رویا پرور هستند..در گذشته قدم میزنند

آدمک

سلام.ممنون که واقعیت ها رو مینویسی..ولیـــــــــــی............

میرزاقشمشم

bab azize man enghad naro to khiaboon hav alodast mariz mishii[زبان]

amjad

ممنون که به من سر زدی تولدت مبارک

محمد

سلام برادرم ممنون كه امروز به من سر زدي. با حرفت موافق نيستم. اوني كه عمرش كمتر از گچ و خاكه اسمش عشق نيست. عشق عمرش خيلي بيشتر از عمر دنياست. بهمين دليل ميگن اون دنيا با كسي كه عاشقشي برانگيخته ميشي.